Naszą misją jest
Zapewnienie najwyższej klasy bezpieczeństwo
podczas transportu
Naszą wizją jest
Zadowolenie klientów jako źródło sukcesu
przy zachowaniu najwyższej jakości
produktów
Nowoczesna hala produkcyjna
maszyny najnowszej generacji

Produkte

bankowozy

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych zabudów pancernych jako pojazdów przystosowanych do przewozu wartości pieniężnych w klasach
A, B i C zgodnie z Rozporządzeniem MSWiA.

kampery

Zajmujemy się przebudową i modyfikacją pojazdów na samochody kamperowe oraz produkujemy mobilne kabiny kamperowe.

pojemniki
specjalistyczne

Jesteśmy producentem pojemników specjalistycznych do przewozu wartości IP Cash Box w klasach zabezpieczenia D i E certyfikowanych przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

inne
zabudowy

Oferujemy funkcjonalne zabudowy oraz adaptacje samochodów użytkowych obejmujące czynności od wykonania zabudowy przestrzeni ładunkowej poprzez montaż wyposażenia a kończąc na pracach wykończeniowych.

Dienstleistungen

projektowanie zabudowy
pojazdów

serwis
bankowozów

serwis
zabudowy

obróbka
CNC

über uns

1990
Firma INTER PLAY KAMIL KWIETNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest jedyną w Polsce Północnej specjalizującą się w produkcji zabudów specjalnych typu bankowóz na pojazdach użytkowych. Nasza historia i znajomość branży sięgają 1990 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej wiedzy o specyfice rynku przewozu wartości pieniężnych oraz przy współpracy z wykwalifikowaną kadrą oferujemy produkty cenione przez naszych Klientów również w Europie.
1990
2017
Uzyskanie Certyfikatu Zgodności Instytutu Mechaniki Precyzyjnej i uruchomienie seryjnej produkcji pojemników specjalistycznych do transportu wartości IP Cash Box D i E.
2017
2017
Uruchomienie produkcji zabudów kamperowych, pojazdów typu kamper oraz mobilnych kabin umożliwiających montaż na samochodach typu pick-up.Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Nieustannie wprowadzamy nowe, lepsze technologie aby ciągle zwiększać i udoskonalać naszą ofertę. Stawiamy na rozwój i nowe doświadczenia.Zależy nam na budowaniu trwałych relacji biznesowych, dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość oferowanych produktów oraz świadczonych usług. Jesteśmy terminowi i zawsze chętnie odpowiadamy na pytania naszych Kontrahentów, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Cenimy naszych Klientów i Dostawców, a swój szacunek wyrażamy w postawie rzetelnego i niezawodnego Partnera w biznesie.
2017