galeria

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami. 

Bankowozy

wartości pieniężnych spełniają wytyczne zgodne z Rozporządzeniem MSWiA: Typu A – do transportu wartości powyżej 24 jednostek obliczeniowych, Typu B – do transportu wartości od 8 do 24 jednostek obliczeniowych, Typu C – do transportu wartości do 8 jednostek obliczeniowych. Każde realizowane zamówienie oprócz względów formalnych uwzględnia potrzeby użytkowników dlatego poprzedzone jest pracą wykwalifikowanego zespołu opracowującego ostatecznie produkt bezpieczny, wysoko zaawansowany technologicznie i przyjazny dla jego użytkownika.

kampery

Moda na tego typu podróżowanie w Polsce dopiero się zaczyna. Zabudowa ma możliwość dopasowania się rodzajem do potrzeb sytuacji i użytkownika. Proponujemy rozwiązania: 1/ samochód kampingowy – marki MB, VW – oferta skierowana do użytkownika, który chciałby być posiadaczem dodatkowego samochodu, dzięki któremu zaplanowanie podróży wiąże się tylko z wyznaczeniem kierunku i w drogę 2/ uniwersalna kabina kamperowa z wyposażeniem – kabina jest przystosowana do montażu na samochodzie typu pick-up. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą czuć się niezależni i zaplanować wyjazd wakacyjny lub weekendowy a jednocześnie ten sam samochód użytkować wygodnie przez cały rok. Dla osób ceniących wyprawy po bezdrożach i w ciężkich warunkach. 3/ uniwersalna kabina kamperowa bez wyposażenia - kabina przystosowana do montażu na samochodzie typu pick-up. W tym przypadku możesz pobawić się i wyposażyć kabinę jak tylko chcesz. 4/ meble do wyposażenia kampera – komplet mebli, które możesz zamontować w samochodzie, który stoi w garażu. Możesz dać mu drugie życie za niewielkie pieniądze.Kamper to świetny sposób na tanią i wygodną podróż, dobrze dobrany samochód kempingowy czyni każdą wędrówkę przyjemnym doznaniem. Wybierając najlepszy samochód kempingowy dla siebie należy uwzględnić swoje potrzeby oraz ilość osób korzystających z pojazdu. Im lepiej samochód zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika, tym większy komfort w czasie podróży.

pojemniki specjalistyczne

Jesteśmy producentem specjalistycznych pojemników do przewozu wartości pieniężnych IP Cash Box w klasach D i E. Pojemniki posiadają certyfikat PIMOT.

inne zabudowy

Wykonujemy m.in. wyłożenie powierzchni podłogi lub ścian w celu zabezpieczenia przed zniszczeniem oraz w celu komfortu użytkowania. Oferujemy kompleksową usługę od zaplanowania do wykonania dostosowanej do indywidualnych potrzeb, zabudowy przestrzeni ładownej. Stosujemy tylko wysokiej jakości materiały a szczególną uwagę przykładamy do jakości wykonania.